Галявину пам'яті в парку Горького засіяли скорботними маками

Тетяна Зарубіна  |  Неділя, 8 травня 2016, 15:17
У Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького сьогодні засіяли новими маками нову Галявину пам'яті.
Галявину пам'яті в парку Горького засіяли скорботними  маками

Як повідомляє сайт міста, так символічно в парку вирішили відзначити День пам'яті і примирення. Галявина червоних маків площею 25 кв. м в ретро-парку з'явилася ще в минулому році, але сьогодні учасники акції «Посади дерево» вирішили внести свій вклад і засіяти її ще більшою кількістю квітів. Тепер харків'яни і гості міста зможуть, дивлячись на ці червоні символи минулих життів, ще раз згадати про подвиг свого народу.

Поляну памяти в парке Горького усеяли новыми маками

Червоний мак - символ пам'яті жертв Першої світової війни, а згодом - жертв усіх військових і цивільних збройних конфліктів. В Україні червоний мак вперше використали в 2014 році під час заходів, приурочених до річниці завершення Другої світової війни в Європі. Дизайн українського червоного маку розроблений з ініціативи Українського інституту національної пам'яті та Національної телекомпанії України; автор символу - харківський дизайнер Сергій Мішакін. 

Нагадаємо, що сьогодні українці відзначають День пам'яті та примирення. Вранці 8 травня очільники міста віддали шану бійцям на Меморіалі Слави.

comments powered by HyperComments