У Харкові відбудеться Фітнес - фестиваль з міжнародними спортсменами: програма заходу

Тетяна Зарубіна  |  Вівторок, 2 серпня 2016, 14:03
Міжнародні фітнес - гуру навчать усіх бажаючих активному життю на "Ярмарці фітнесу" у Парку Горького
У Харкові відбудеться Фітнес -  фестиваль з міжнародними спортсменами: програма заходу

Щорічний міський ярмарок спорту «Харків - спортивна столиця» відбудеться 10 і 11 вересня в Харкові.

Цього року ярмарок пройде в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького. На головній алеї парку пройде виставка-ярмарок, де всі бажаючі зможуть познайомитися зі спортивними й фітнес-клубами Харкова, дізнатися про нові послуги, програми навчання, взяти участь в конкурсах і виграти подарункові карти і сертифікати.

В рамках ярмарку відбудеться фестиваль фітнесу - I Харківська міжнародна фітнес-конвенція «United Fitness Fest '16». На фестивалі будуть представлені пілатес, танцювальні напрямки, функціональний тренінг, bodyART, step і багато іншого.

Ярмарка фітнесу у Харкові

У перший день, 10 вересня, в парку Горького для всіх бажаючих пройдуть майстер-класи, де світові і українські майстри представлять різні напрямки фітнесу. Зокрема, у фестивалі візьмуть участь міжнародний майстер-тренер bodyART Райан Деніел Бек (Ryan Daniel Beck, Нью-Йорк, США), Ярослав Сойников (Київ, Україна), а також кращі фітнес-презентора Харкова. Всі майстер-класи пройдуть в режимі нон-стоп, а завершенням стане Zumba-флешмоб. Початок - о 10:00.

 

11 вересня учасників заходу чекають навчальні воркшопи. Так, вперше в Україні відбудеться 5-тічасовой воркшоп «Teacher Skill Workshop» - міжнародна сертифікація викладачів танцювальних напрямків від «Broadway Dance Center» (США). Ведучий - Ryan Daniel Beck.

Крім того, в цей день відбудуться воркшоп по функціональному тренінгу від Ярослава Сойнікова, лекції та семінари зі спортивного харчування, по раціональному харчуванню тощо і роботі з мотивацією. Другий день фестивалю пройде в Центрі спорту та фітнесу «Уніфехт».
 

comments powered by HyperComments