Реконструкція скверу на пл. Свободи почнеться вже цього тижня

Тетяна Зарубіна  |  Понеділок, 8 серпня 2016, 12:59
Цього тижня розпочнеться реконструкція скверу на площі Свободи
Реконструкція скверу на пл. Свободи почнеться вже цього тижня

Про це повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Він зазначив, що серед робіт, запланованих в рамках реконструкції, - оновлення алей, створення квітників, майданчик з бруківки на місці, де стояв пам'ятник Леніну.

За словами першого віце-мера, планується відновити площу в її первісному, історичному вигляді. Зараз частина скверу вже огороджена будівельним парканом.

«Це будуть роботи з продовження площі, площі Свободи. Вона набуде свого первісного вигляду. На місці, де стояв пам'ятник Леніну, не буде нічого. Сам сквер буде дуже зеленим, тут будуть розбиті нові клумби, буде посаджено дуже багато квітів, красиві газони. Це буде дійсно центральна частина міста, яка буде привертати увагу городян. І я впевнений, що це стане улюбленим місцем для студентів», - розповів Ігор Терехов.

Він зазначив, що площа чекає багато перетворень. Буде в оновленому сквері і своя родзинка. Яка - поки таємниця, розкрити її обіцяють під час наступного засідання містобудівної ради.

За словами першого заступника міського голови, реконструкція вестиметься в інтенсивному темпі, щоб вже до кінця цього року роботи були завершені. При цьому за весь час її проведення жодна рослина не постраждає. Навпаки, сквер повинен стати не тільки більш сучасним, але і більш зеленим.

Нагадаємо,вже є проект реконструкціїї - площі повернуть вигляд до 1962 року.

comments powered by HyperComments