Курсанти Нацгвардії провели навчання за стандартами НАТО

Тетяна Зарубіна  |  Середа, 10 серпня 2016, 17:46
Курси триватимуть 2 тижні, протягом яких курсанти опанують первинні навички з тактичної підготовки і тактичної медицини та складуть комплексні іспити з отриманих знань.
Курсанти Нацгвардії провели навчання за стандартами НАТО

До навчального центру Академії прибула група інструкторів Нацгвардії з метою навчання бійців принципіально новим підходам до бойової підготовкиСамі інструктори — офіцери та службовці Нацгвардії, які підтвердили свою кваліфікацію за певним фахом на чисельних міжнародних навчаннях у США, Франції, Італії і в інших країнах

"Ми вирішили почати апробацію нашої програми саме з цих двух напрямів, адже вони є першочерговими на полі бою для кожного бійця. Проведені заняття дозволять курсантам набути необхідних азів військової справи, які використовують в арміях країн НАТО. На початковому етапі ми зусереджуємося саме на правильних індивідуальних діях навчаємих і базових навичках", - зауважив начальник групи інструкторів підполковник Андрій Дорошенко.

ФОТО - СЕРГІЙ КОЗЛОВ

Курс розпочинається із змістовного теоретичного блоку, де інструктори у стислій та ємній формі доводять основні поняття і назви, а також наводять приклади кращого бойового досвіду інших країн."У своєму блоці тактичної підготовки я намагаюся максимально заповнювати теоретичну частину практичною складовою. Після доведення загальних теоретичних положень ми одразу приступаємо до відпрацювання. Напочатку це — бойова і свободна стійка, різновиди носіння зброї, порядок пересування по місцевості, робота в двійках", - коментує хід своїх занять офіцер групи інструкторів старший лейтенант Руслан Бачук.

Водночас на тактичній медицині розпочинають з правил оцінки ситуації на полі бою і зі способів перенесення поранених в залежності від обставин. Паралельно на другій навчальній точці інструктор проводить ознайомлення із жгутом і демонструє як і навіщо його застосовувати."Заняття дуже насичені й інтенсивні. Я вступив до Національної Академії, вже будучи військовослужбовцем за контрактом і маючи досвід антитерорестичної операції, проте, щоразу я тут отримую нові знання. Я порівнюю все, чому тут вчать, з тим, що я вже знаю зі служби і з допомогою інструкторів ми знаходимо оптимальне рішення", - поділився враженнями старший солдат Андрій Джигола.

comments powered by HyperComments