Харків'яни скаржаться на гучний вивіз сміття ночами
Вівторок, 6 вересня 2016, 17:39
Відповідна петиція зареєстрована на сайті міської ради.
"Вивіз сміття відбувається пізно вночі. Машини дуже старі і галасливі. Просимо перенести час вивезення сміття на інший час, тому що вночі він заважає людям відпочивати", - звернувся до міської влади Іллічов Олег Валерійович.
Нагадаємо, щоб петиція була підтримана міськрадою, вона повинна набрати 5 000 підписів за 90 днів.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments