У Харкові нагородили кращих працівників фізкультури і спорту

П'ятниця, 9 вересня 2016, 21:50
Святкова зустріч з кращими харківськими працівниками фізкультури і спорту пройшла 9 вересня, напередодні Дня фізичної культури і спорту.
У Харкові нагородили кращих працівників фізкультури і спорту

З професійним святом працівників спортивної галузі привітали заступник міського голови у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, директор Департаменту у справах сім'ї молоді та спорту Олексій Чубаров, начальник управління фізичної культури та спорту Костянтин Курашов.

Вони вручили кращим тренерам-викладачам та працівникам сфери фізичної культури і спорту Подяки Харківського міського голови, грамоти управління фізичної культури і спорту.

«Харків уже не перший рік вважається спортивною столицею України. І ми щороку підтверджуємо це звання: у місті постійно проводяться спортивні заходи, наші спортсмени прославляють Харків на всю Україну і за її межами. Велика заслуга в цьому працівників фізкультури і спорту, тренерів, які щодня працюють над тим, щоб розвивати спорт в Харкові», - підкреслив Костянтин Лобойченко.

Зазначимо, що в Харкові працюють майже 2,7 тис. штатних співробітників установ фізичної культури і спорту, з них - 920 тренерів. У місті працюють 35 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, в тому числі 18 - комунальної форми власності. Різними видами спорту в місті займаються 46,5 тис. дітей, з них 22,7 тис. - у дитячо-юнацьких спортивних школах.

comments powered by HyperComments