«Обласні» студенти зможуть пільгово їздити у метрополітені

Четвер, 8 грудня 2016, 14:03
Харківська облрада віділила необхідні кошти на компенсацію проїзду для студентів тих вишів, що знаходяться в обласній власності
«Обласні» студенти зможуть пільгово їздити у метрополітені

До них відносяться: студенти Харківської гуманітарно-педагогічної академії, Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту, Харківського обласного медичного коледжу, Харківського вищого коледжу мистецтв, Харківського художнього училища та Харківського музичного училища ім. Б.М. Лятошинського.

Як повідомили у Департаменті науки і освіти ХОДА, на компенсацію 50% вартості пільгового проїзду в харківському метрополітені студентів тих вишів, що знаходяться в обласній власності, передбачено фінансування в розмірі 527,2 тис. грн.

Також передбачено 29,7 тис. грн на забезпечення пільгового проїзду студентів Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва та Харківської державної зооветеринарної академії, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету.

Окрім того, 177 тис. грн передбачено на виплати іменних та обласних стипендій обдарованим студентам (19 осіб), студентам з числа дітей-сиріт, які мають високі результати у навчанні (20 осіб) та науковцям (40 осіб).

Нагадаємо, що в Харкові з'явилось перше електронне табло з маршрутом руху. Всього планується встановити близько тисячі таких табло.

comments powered by HyperComments