У Харкові пікетували російське консульство через бомбардування Алеппо
Сергій Козлов | Четвер, 15 грудня 2016, 19:07
15 грудня у Харкові українські активісти влаштували акцію протесту проти злочинів Російської Федерації в зоні збройного конфлікту Алеппо (Сирія).
Пікет пройшов під стінами консульства Росії в Харкові. Громадські активісти вимагали припинення бомбардувань у сирійському Алеппо, які провокують масові жертви серед мирного населення і спричинили гуманітарну катастрофу.
Крім того, активісти висунули до Верховної Ради України вимоги, зміст яких зводяться до необхідності засудження українським парламентом злочинних дій російських військових на території Сирії, а також підтримці сирійського народу.
До речі, 15 грудня аналогічний пікет пройшов у Києві під Російським посольством.
Фото: Сергій Козлов
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments






