Ми готові до кооперації у сфері промисловості з Азербайджаном - Світлична

«Завод «Електроважмаш» зацікавлений в тому, щоб поставляти до Азербайджану електродвигуни, тягові генератори, а також електрообладнання. Завод «ФЕД» готовий співпрацювати з вашими повітряними силами та авіакомпаніями. «Турбоатом» готовий взяти участь у модернізації та обслуговуванні гідроелектростанцій. Ми готові до кооперації у сфері промисловості. Як керівник Харківської обласної державної адміністрації я буду бути гарантом законності та безпеки ведення бізнесу в нашому регіоні азербайджанськими інвесторами», - відзначила голова ХОДА.
Юлія Світлична також зазначила, що в Харківської області та Азербайджану добре налагоджена співпраця у сфері освіти. Громадяни цієї республіки здобувають освіту в 28 вузах Харківщини. У цілому в регіоні навчаються близько 3000 азербайджанців.
Надзвичайний і Повноважний посол Азербайджанської республіки в Україні Азер Худієв у свою чергу підкреслив, що метою його візиту до Харкова є активізація регіонального співробітництва.
«У вашого регіону високий потенціал. Багато яскравих представників Азербайджану закінчили ваші вузи. Для нас Харків має пріоритетне значення, - акцентував Азер Худієв. - У даний момент є зацікавленість кількох азербайджанських підприємств, які бачать себе у ваших інфраструктурних проектах, в будівництві великих об'єктів, у тому числі готельних і житлових комплексів. Наші компанії зацікавлені інвестувати в Харківську область».
Юлія Світлична і Азер Худієв домовилися про те, що до Харкова приїде бізнес-делегація Азербайджану для обговорення конкретних проектів.
«Ми організуємо зустріч з представниками великих підприємств, - сказала Юлія Світлична. - Також бізнес-делегація України зможе відвідати Азербайджан. Розраховую, що результати досягнутих домовленостей будуть чіткими, ефективними, і ми зможемо рухатися далі в практичному напрямку».
Раніше губернатор Харківської області Юлія Світлична та керівник Полтавської ОДА Валерій Головко обговорили з Міністром енергетики та вугільної промисловості Ігорем Насаликом наповнення місцевих бюджетів.