До Харкова вирушив вертеп зі Львова
![До Харкова вирушив вертеп зі Львова](https://varta.kharkov.ua/content/documents/11266/1126575/thumb-item-523x340-d47d.jpg)
Захід відбудеться в рамках проекту «На шляху на Схід» волонтерської групи «Благодійник» Харківського крайового братства апостола Андрія Первозванного.
«Запрошуємо бійців, демобілізованих із зони АТО, їх сім'ї, дітей та всіх бажаючих. Початок вистави о 17.00 », - повідомили в центрі культури.
Нагадаємо, сьогодні, 7 грудня в Центральному парку імені Горького відбудеться святкування Різдва. Так, о 14.30 на Головній сцені можна буде побачити виступи церковних хорів Харківської єпархії. Після них виступатиме ансамбль пісня та танцю «Весняночка», фольклорний ансамбль «Талиця», вокально-інструментальний дует бандуристок «124» та гурт «Luwis Carroll Band». А в Ретро-парку о 16.00 стартує концерт хору «Слобожани», які представлять глядачам спеціальну фольклорну програму.
Біля Покровського монастиря проходить православний ярмарок.