Харків’яни провели акцію «Росія геть!»/ФОТО, ВІДЕО
Субота, 21 січня 2017, 20:21
Сьогодні кілька десятків активістів зібралися поблизу пам’ятника Шевченку, щоб долучитися до акції «Росія геть!».
В руках активісти тримали українську символіку. Вони розгорнули сатиричні плакати, спрямовані проти агресії Російської Федерації в Україні. Потім учасники акції рушили до російського консульства. Там зібралося близько тридцяти осіб. Діставшись місця призначення, активісти заспівали український гімн.




Аналогічна акція відбулася в Одесі, передає «Южный курьер».

Там місцеві активісти приєдналися до всесвітньої акції проти російської агресії.

Під час заходу вони здійняли український прапор над консульством Російської Федерації та виконали державний гімн.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments