Харків'яни рвуться до Польщі

П'ятниця, 27 січня 2017, 17:28
Бажаючих відвідати Польщу зростає з кожним роком
Харків'яни рвуться до Польщі

Понад 126 тис. віз видали в 2016 році в Генеральному консульстві Республіки Польща у Харкові. Про це сьогодні, 27 січня, на прес-конференції повідомив Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Януш Яблонський.

Він зазначив, що це на 67% більше, ніж було видано віз у 2015 році (75,2 тис. віз). І бажаючих відвідати Польщу зростає з кожним роком: у 2014 році в консульстві видали 60,8 тис. віз, у 2013 році - 51,9 тис.

За словами Януша Яблонського, близько 70% віз, які видали у консульстві, - робочі. А відмовлено було всього 2,5% тих, хто звернувся, відмови, в основному, стосувалися проблем з документами.

Раніше повідомлялось, що харківські актори разом з польським режисером готують виставу «Картотека». Вистава «Картотека» – третя спільна робота польського режисера і колективу харківського театру. Вистави «Прощай, Юда ...» і «Антігона в Нью-Йорку» мали успіх як у глядачів нашого регіону, так і у громадськості Польщі. Реалізацію нового спільного україно-польського проекту в культурній сфері обговорили на зустрічі 24 січня заступник голови – керівник апарату ХОДА Анатолій Бабічев і Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Януш Яблонський.

comments powered by HyperComments