Дитячий БМВ визнаний одним з найкращих в Україні
![Дитячий БМВ визнаний одним з найкращих в Україні](https://varta.kharkov.ua/content/documents/11291/1129009/thumb-item-523x340-a27c.jpg)
Усього від Харківської області в усеукраїнському етапі конкурсу брали участь три заклади, які визнані переможцями обласного етапу у 2016 році. Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Лісова казка» Куп’янської територіальної профспілкової організації Південної залізниці та Дитячий заклад з денним перебуванням «Ромашка» Чугуївської гімназії №5 відзначені подяками за участь у номінаціях «Позаміський заклад відпочинку і оздоровлення» та «Табір із денним перебуванням».
Заклади, що брали участь у конкурсі, оцінювалися за такими критеріями: створення безпечних умов оздоровлення та відпочинку дітей, якість медичного обслуговування, організація харчування, рівень виховної роботи тощо.
Мета конкурсу – узагальнення та поширення кращого досвіду організації оздоровлення та відпочинку дітей, а також стимулювання інноваційної діяльності, розробки новітніх технологій у сфері оздоровлення та відпочинку.