Рибалки продовжують ловити на водоймі, де потонуло більше десятка їхніх товаришів
Понеділок, 13 лютого 2017, 18:44
Рятувальники здійснили виїзд на Печенізьке водосховище, щоб поспілкуватися з любителями зимової риболовлі
Печенізьке водосховище було обрано не випадково. Щоденно на ньому рибалять близько ста чоловік. За статистикою, тільки за останні роки на цьому водоймі під лід пішло більше десяти рибалок.
Рятувальники попереджають рибалок про дотримання правила безпеки на льоду: не можна пробивати багато лунок поряд, не варто збиратись великими групами на одному місці та під рукою потрібно завжди мати міцну мотузку. Кожному любителю зимової риболовлі співробітники ДСНС вручили тематичні пам’ятки «Про правила безпечної поведінки на льоду», - повідомили у ГУ ДСНС України у Харківській області
Раніше рятувальники навчили рибалок самостійно виповзати з ополонки/ Фото.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments