Змінені маршрути міського транспорту

П'ятниця, 10 березня 2017, 09:04
На ділянці від вул. Кооперативної до вул. Воскресенській і по пр. Московському на перехресті з пр. Петра Григоренка
Змінені маршрути міського транспорту

Рух транспорту по вул. Університетській, на ділянці від вул. Кооперативної до вул. Воскресенської, буде обмежений з 8:00 до 20:00 10 березня. Це пов'язано з роботами з асфальтування проїжджої частини після капремонту шляхів на вул. Університетській.  На цей період рух транспорту здійснюватиметься на вільних від роботи ділянках дороги.

У зв'язку зі згаданими роботами, а також через зміну обсягів робіт з капітального ремонту трамвайного переїзду на перехресті вул. Полтавський Шлях - вул. Євгена Котляра, з 9:00 до 20:00 10 березня рух трамвая №3 буде організований наступним чином:

- з 9:00 до 11:00: Новоселівка - вул. Миколи Бажана - вул. Москалівська - вул. Конєва - вул. Полтавський Шлях - Залютіно;

- з 11:00 до 14:00: Новоселівка - вул. Миколи Бажана - вул. Москалівська - вул. Конєва - вул. Полтавський Шлях - вул. Євгена Котляра - Південний вокзал;

- з 14:00 до 16:00: Новоселівка - вул. Миколи Бажана - вул. Москалівська - вул. Конєва - вул. Полтавський Шлях - вул. Євгена Котляра - Південний вокзал - вул. Євгена Котляра - вул. Полтавський Шлях - Залютіно;

- з 16:00 до 20:00: Новоселівка - вул. Миколи Бажана - вул. Москалівська - вул. Конєва - вул. Полтавський Шлях - Залютіно.

Рух транспорту через проїзд у розділювальній смузі по пр. Московському на перехресті з пр. Петра Григоренка буде заборонено з 9:00 до 23:00 завтра, 10 березня. Як повідомили у Департаменті інфраструктури, це пов'язано з реконструкцією пр. Московського.

Об'їзд закритої ділянки буде організовано через прилеглі перехрестя: пр. Московський - вул. Енергетична, пр. Московський - вул. Василя Мельникова.

У цей час автобуси, що проходять через перехрестя, курсуватимуть так:

№18е змінить кінцеву зупинку і розвертатиметься на розворотному коло тролейбусів маршруту №1 по пр. Петра Григоренка;

№102е (при русі в бік Основи): пр. Московський - вул. Харківських Дивізій - бул. Юр'єва - пр. Петра Григоренка і далі за маршрутом.

comments powered by HyperComments