Правоохоронці не знайшли фактів спекуляції пальним на Балаклійщині

Четвер, 23 березня 2017, 20:58
Інформація про підвищення цін на пальне у Балаклійському районі не підтвердилася.
Правоохоронці не знайшли фактів спекуляції пальним на Балаклійщині

Як повідомили у відділі комунікації поліції Харківської області, мобільні групи з числа працівників Управління захисту економіки в Харківській області ДЗЕ Національної поліції України перевірили більше 10 автозаправок на трасах Балаклійського та Чугуївського районів. Жодних фактів підвищення цін не зафіксовано.

Із працівниками автозаправок також були проведені бесіди щодо неприпустимості штучного підвищення цін на пальне, враховуючи надзвичайну ситуацію у районі.

За інформацією, що була поширена в соціальних мережах, на окремих заправках, розташованих на виїзді з міста Балаклея, ціни на паливо сягнули 80 гривень за літр. Для перевірки  на місце події вирушили мобільні групи.

Громадян, які знають про факти підвищення цін, просять телефонувати за номерами 7059-300, 700-03-70, 093 660 41 86 або 102.

За фактом пожежі й вибухів на складі боєприпасів у Балаклії СБУ відкрила кримінальне провадження за статтею "диверсія".

23 березня, о 2-45, на окремих площадках бази озброєння, що розташована у місті Балаклія Харківської області, розпочалася пожежа. Приймаються усі заходи щодо локалізації та тушіння пожежі на місці. На місці розгорнуто штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на чолі з головою ХОДА Юлією Світличною.

«Жителів міста Балаклія та прилеглих сіл, які постраждали від вибухів на базі озброєння, тимчасово розселять в установах сфер освіти та соцзахисту на території району, - повідомила глава ХОДА. - На засіданні оперативного штабу мною було поставлено завдання щодо підготовки установ до прийому людей. Також зараз вирішується питання виділення матеріальної допомоги постраждалим. Про проведення відновлювальних робіт зможемо говорити після того, як пожежу буде локалізовано».

Усе, що відомо про пожежу на складах у Балаклії.

 

 

comments powered by HyperComments