Депутат від «Солідарності» доставив до Балаклії більше 5 тонн продуктів
![Депутат від «Солідарності» доставив до Балаклії більше 5 тонн продуктів](https://varta.kharkov.ua/content/documents/11326/1132505/thumb-item-523x340-5e99.jpg)
Як розповів Віктор Звєрєв, майже через 2-3 години після трагедії, яка сталася в Балаклійському районі в ніч з 22 на 23 березня 2017 року, була направлена вантажівка з гуманітарною допомогою для постраждалих.
«Організовано збір та передачу гуманітарної допомоги постраждалим жителям м. Балаклія та прилеглих сіл, - розповів голова фракції «БПП «Солідарність» у Харківській облраді Віктор Коваленко. – За підтримки депутатів облради Віталія Кошеленка та районної ради Сергія Дмитренка вже понад 70 людей розміщено у Зміївської районі, в с. Дачне, у санаторії «Ялинка». У разі потреби там є можливість розмістити ще 350 осіб, люди забезпечені продуктами харчування та медичними послугами».