У Балаклії було вилучено близько 1000 вибухонебезпечних предметів - Світлична
Неділя, 26 березня 2017, 20:07
Зараз розмінування Балаклії завершено.
Про це губернатор Харківської області Юля Світлична написала на своїй сторінці у Фейсбуці.
За її інформацією, електроенергія відновлена па 95%. Зараз аварійні бригади працюють в посиленому режимі над відновленням електроенергії в 5%, що залишилися. Газопостачання буде відновлено за 2-3 дні.
"Роботи активно проводяться, в деяких селах газопостачання вже відновлено, завтра почнеться підключення міста", - написала вона.
Юлія Світлична повідомила, що зараз проводиться експертна оцінка пошкоджень житлового фонду та об'єктів соціальної інфраструктури.
Нагадаємо, у Балаклії пошкоджені 243 будівлі.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments