Ситуація в Балаклії: триває розмінування, вибухи не зафіксовані / ФОТО

Неділя, 2 квітня 2017, 13:06
Станом на 07:45 2 квітня пожеж на території Балаклії та прилеглих населених пунктів внаслідок вибухів боєприпасів не зафіксовано.
Ситуація в Балаклії: триває розмінування, вибухи не зафіксовані / ФОТО

Територію міста та прилеглих населених пунктів у зоні надзвичайної ситуації очищено від вибухонебезпечних предметів, повідомляє прес-служба ДСНС у Харківській області.

Організовано проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з місцевим населенням щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та роздано 7 тис. пам’яток щодо дій населення у разі виявлення ВНП.

До Штабу з НС надійшло 516 заявок щодо виявлення боєприпасів. Всього з початку робіт вилучено 3 тис. 700 вибухонебезпечних предметів.

Триває нетехнічне обстеження території прилеглої до м. Балаклія в радіусі 10 км та розмінування сільськогосподарських угідь.

До виконання робіт з розмінування від ДСНС залучено 100 піротехніків та 36 од. спеціальної техніки (20 піротехнічних розрахунків).

Для обігріву постраждалого населення та організації гарячого харчування ДСНС розгорнуто пункт обігріву (по вул. Арсенальна, поблизу будинку культури), до яких звернулось 937 чол. (30 березня – 237 чол.).

Місто Балаклія та прилеглі населені пункти забезпечені енерго- та теплопостачанням. Із 15 тис. 300 абонентів залишилось підключити до газопостачання 400 (де відсутні власники).

З метою недопущення загибелі та травмування дітей від вибухонебезпечних предметів із педагогічним складом закладів освіти проведено інструкторсько-методичне заняття щодо правил поведінки у разі виявлення вибухових пристроїв.

В зоні надзвичайної ситуації зосереджено угруповання сил загальною чисельністю 1 тис. чол. та 134 одиниць техніки, у тому числі від ДСНС - 211 чоловік особового складу та 66 одиниць спеціальної та пожежної техніки.

Працює Штаб з ліквідації НС на чолі із головою Балаклійської районної державної адміністрації Степаном Масельським.
На базі Балаклійської районної державної адміністрації організовано роботу гарячої телефонної лінії в цілодобовому режимі (05749-5-10-76).

Нагадаємо, 1 квітня рятувальники Харківщини спільно з представниками місцевих комунальних служб почали генеральне прибирання міста Балаклія.

comments powered by HyperComments