Жителі Первомайського стануть більш спортивними

Субота, 15 квітня 2017, 17:34
У Первомайському з`явився новий фізкультурно-оздоровчий комплекс.
Жителі Первомайського стануть більш спортивними

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

Будувати комплекс почали ще у 2012 році. Але була виполнена лише маленька частина робіт, після чого будівництво було призупинено. 

За словами голови місцевої райдержадміністрації, саме завдяки принциповій позиції Ігоря Райніна у 2015 році будівництво було продовжено із залученням ПАТ «Укргазвидобування», з яким була підписана угода на продовження будівництва комплексу.

"Відновлення робіт було непростою задачею, але органи влади обласного і районного рівня доклали для цього максимум зусиль. Під постійним контролем та за активної підтримки губернатора Юлії Світличної роботи велися небувалим темпом, і за півтора року ФОК був добудований. Саме завдяки всебічній допомозі обласної адміністрації та особисто Юлії Світличної сьогодні наше місто і район мають можливість пишатися сучасним фізкультурно-оздоровчим комплексом", - прокоментував голова Первомайської райдержадміністрації Володимир Павленко.

Тепер жителі Первомайського мають можливість користуватися волейбольною, футбольнрю й баскетбольною залами, а також тренажерними залами. 

comments powered by HyperComments