Прокурор Автономної Республіки Крим проведе у Харкові виїзний прийом переселенців з Криму

Четвер, 4 травня 2017, 14:32
Прийом пройде 16 травня 2017 року
Прокурор Автономної Республіки Крим проведе у Харкові виїзний прийом переселенців з Криму

З метою виявлення порушень конституційних прав і свобод громадян України – вимушених переселенців з тимчасово окупованої території, та фактів вчинення щодо них злочинів з боку окупаційної влади прокурором Автономної Республіки Крим відбудеться особистий прийом громадян з 10:00 до 13:00 години у приміщені прокуратури Харківської області за адресою:      м. Харків, вул. Б. Хмельницького, 4.

Попередній запис та довідки за телефоном: (044) 596 73 57.

Також прокурором Автономної Республіки Крим затверджено графік виїзних прийомів громадян керівництвом прокуратури на базі регіональних прокуратур Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Харківської та Львівської областей, а також Генічеської місцевої прокуратури.

Здійснення виїздів у міста, де проживає найбільше переселенців, які вимушені були покинути півострів Крим, з метою проведення особистого прийому громадян – один із важливих напрямів роботи прокурора Автономної Республіки Крим Гюндуза Мамедова, повідомили у прес-службі прокуратури Автономної Республіки Крим.

Як раніше писала «Справжня Варта», католики почали збирати кошти для українських переселенців.

«24 квітня 2016 року у всіх католицьких церквах Європи відбувався збір коштів, який ініціював Папа Римський Франциск, – розповіла Олена Кулигіна, прес-секретарка технічного комітету акції «Папа для України», – він через українських католицьких єпископів постійно отримував інформацію про те, що відбувається в Україні. Власне, минулого року після Пасхи, коли апостольські агенції та єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії їздили в Донецьк, на окуповану територію, щоб взяти участь в пасхальному богослужінні. І після того папа Франциск отримав звіт про те, що відбувається на окупованій території і на лінії розмежування. А також інформацію про переселенців, які тікають від військових дій» .

comments powered by HyperComments