Харківщина рулить. Світлична приєдналася до Велодня та показала свій байк (відео)

Субота, 20 травня 2017, 11:48
У традиційному Велодні, який проходить у Харкові 20 травня, взяли участь близько 15 тисяч харків'ян - від найменших до вікових спортсменів.
Харківщина рулить. Світлична приєдналася до Велодня та показала свій байк (відео)

Перш ніж подолати маршрут у 8,6 км, велосипедисти долучилися до флешмобу на площі Свободи. Цього року учасники Велодня зі своїми байками вишикувалися у величезні літери «Я люблю Харків» (слово «люблю» в цій фразі замінило серце).

Харківська область – найспортивніша в Україні, вважає голова ОДА Юлія Світлична, яка привітала учасників Велодня з головної сцени свята.

«Бажаю всім позитивних емоцій! - сказала керівник ХОДА. - Вважаю, що ми сьогодні ще раз доведемо, що наша область - найспортивніша в Україні».

Юлія Світлична зазначила, що проведе цей день разом зі спортсменами й також візьме участь у заїзді на 8,6 км.

«Я не вперше беру участь у спортивних заходах, які проходять не тільки в місті Харків, а й в цілому в області. Вважаю, що за спортивним способом життя - здоров'я нашої нації, - пояснила голова ХОДА. - Я дуже рада, що сьогодні тисячі харків'ян приєдналися до Велодня. Думаю, з кожним роком ця акція буде збирати все більше людей. Починали ми зі 150 чоловік 13 років тому, сьогодні тут - тисячі. І цим можна пишатися!». 

comments powered by HyperComments