Лікар vs Кореспондентка. Поліція з'ясовує обставини інциденту

Четвер, 25 травня 2017, 16:56
Лікар начебто застосував до працівниці ЗМІ силу, "виштовхавши, шарпаючи за руку"
Лікар vs Кореспондентка. Поліція з'ясовує обставини інциденту

Інформація про те, що в одному з медичних закладів міста сталася сварка громадян, надійшла до чергової частини Шевченківського відділу поліції сьогодні близько 13:00 , - повідомляє «Справжня Варта».

Для перевірки інформації за адресою виїжджали співробітники патрульної поліції. Поліцейські прийняли заяви та пояснення від учасників конфлікту. Жінка, яка викликала поліцію, в своїй заяві вказала, що вона є журналісткою та цього дня приїхала до лікарні знімати відеосюжет. Але заявниці, на її думку, не дали в повному обсязі відзняти матеріал та намагалися пошкодити техніку.

Факт зареєстровано в Журналі єдиного обліку правопорушень. Встановлюються усі обставини події, - повідомили у ГУНП.

Раніше редакція ZІК повідомила, що 25 травня, у Харківській обласній лікарні головний лікар медзакладу Богдан Федак застосував фізичну силу до знімальної групи програми "Лікарські таємниці" телеканалу.

Зі слів журналістки, знімальна група телеканалу прийшла на розмову з головним лікарем, перед тим надіславши інформаційний запит та прочекавши передбачений законом термін – п'ять днів.

Як раніше писала «Справжня Варта», знімальна група «Ревізора» заявила, що у харківському супермаркеті їх хотіли запроторити до холодильника.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments