36 дітей загинули з початку року на пожежах і у водоймах Харківщини

П'ятниця, 26 травня 2017, 16:09
Рятувальники попереджають батьків про безпеку своїх дітей під час літніх канікул
36 дітей загинули з початку року на пожежах і у водоймах Харківщини

Від початку року на пожежах загинуло вже 26 дітей, а на водоймах - 10. На території Харківської області на пожежах загинуло 2 дітей, - повідомляє «Справжня Варта».

Зазвичай більшість трагічних випадків виникає саме тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих. Адже вони полюбляють гратися із сірниками, запальничками, підпалювати папір, що може стати причиною пожежі чи іншої небезпечної події. Крім того, дорослі не дбають про стан пожежної безпеки власних будинків і тим самим наражають і себе, і малечу на небезпеку.

З наступного тижня у школярів розпочинаються літні канікули і здебільшого вони перебуватимуть вдома самі. Тож ДСНС звертається до батьків з проханнямретельно дбати про безпеку своїх дітей. Тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь! Виховуйте у них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом. Обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером “101”.

Як раніше писала «Справжня Варта», бабуся втопилася у колодязі.

89-річна жінка пішла діставати воду з колодязя та випадково впала в нього  Онук.намагався самостійно витягти бабусю з колодязя. Однак до приїзду медиків жінка померла.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments