Майбутні військові медики склали присягу

Субота, 27 травня 2017, 07:04
Випускники кафедри медицини катастроф та військової медицини Харківського національного медичного університету успішно завершили навчання за програмою підготовки офіцерів запасу
Майбутні військові медики склали присягу

Досвід участі Збройних сил України в проведенні антитерористичної операції ними переймався безпосередньо від військових лікарів, які не один рік провели в районі бойових дій , - повідомляє «Справжня Варта».

На ритуалі посвячення у захисники України були присутні керівники трьох харківських вишів, представники ветеранських організацій, офіцери-викладачі та рідні випускників військової кафедри.

За словами начальника кафедри медицини катастроф та військової медицини ХНМУ полковника медичної служби Сергія Демяника, незабаром усім цьогорічним випускникам буде присвоєно військове звання «молодший лейтенант медичної служби запасу» і вони зможуть проходити службу в Збройних силах України чи інших військових формуваннях.

«На даний час у Харківському національному медичному університеті проводиться робота щодо відбору студентів трьох вишів для навчання на першому курсі кафедри медицини катастроф та військової медицини за програмою підготовки офіцерів запасу з 1 вересня 2017 року. Планується, що близько 150 хлопців та дівчат стануть на шлях здобуття почесної професії медика у погонах», - пояснив Сергій Демяник.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

 

comments powered by HyperComments