512 тисячам сімей Харківщини не достає грошей на сплату комуналки

Четвер, 1 червня 2017, 13:03
ХОДА підвела підсумки субсидування громадян в минулому опалювальному сезоні
512 тисячам сімей Харківщини не достає грошей на сплату комуналки

За даними влади, середній розмір субсидії у січні-лютому 2017 року становив 1650 грн. У 2016 році субсидії нараховано на суму 3,6 млрд грн, що майже втричі більше ніж у 2015-му. Протягом січня – квітня 2017 року субсидії на житлово-комунальні послуги нараховано на суму 2,8 млрд грн. , - повідомляє «Справжня Варта».

Про це розповів директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага на засіданні територіальної тристоронньої соціально-економічної ради 30 травня.

Також на засіданні обговорили питання фінансування перевезення пільгових категорій громадян пасажирським транспортом. У 2016 році було затверджено відповідні програми, і в місцевих бюджетах на відшкодування витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян було передбачено кошти у сумі 10 млн грн. На 2017 рік кошти на ці цілі вже передбачено у сумі 17 млн грн. Представники профспілок у ході засідання наголосили на необхідності збільшити ці видатки та забезпечити їх у всіх районах області.

Як раніше писала «Справжня Варта», не буде погашення боргу або укладення договору про реструктуризацію - не буде нової субсидії.

Щоб отримати субсидію, боржник повинен погасити борги за 8 тижнів або гасити їх погашати частинами на протязі п'яти років.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments