По безвізу - на авто. Євровимоги до пересування транспортних засобів

Понеділок, 12 червня 2017, 11:04
Які документи повинні бути в наявності у водія у разі користуванням транспортним засобом за кордоном
По безвізу - на авто. Євровимоги до пересування транспортних засобів

Про це розповіли у Головному сервісному центрі МВС, - повідомляє «Справжня Варта»

Для подорожей за кордон на авто необхідно мати: національне посвідчення водія, яке повинно відповідати міжнародним вимогам - зокрема, в документі повинен бути зазначений термін дії; розпізнавальний знак України на транспортному засобі; договір обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів; свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, видане на людину, яка перетинає кордон; державний номерний знак на ТЗ.

Водіям слід пам'ятати, що індивідуальні номерні знаки транспортних засобів дійсні тільки на території України, за кордон необхідно виїжджати з державними номерними знаками.

У разі відсутності права власності на транспортний засіб слід оформити документи для поїздки за кордон. Для цього необхідна заява власника транспортного засобу або документ, що підтверджує право користування і (або) розпорядження транспортним засобом. Особам, які здійснюють поїздку за кордон, на період подорожі видається свідоцтво про реєстрацію на їхнє ім'я. Свідоцтво про реєстрацію, видане на ім'я власника транспортного засобу, і документи, що підтверджують право користування і (або) розпорядження транспортними засобами, зберігаються в сервісному центрі МВС.

Видані на період поїздки за кордон свідоцтво про реєстрацію підлягає поверненню відповідному сервісному центру МВС не пізніше ніж протягом десяти днів після повернення з-за кордону. Транспортні засоби, на які відповідно до закону встановлено тимчасову заборону на зняття з обліку (крім транспортних засобів, придбаних в розстрочку), до поїздок за кордон не допускаються.

Як раніше писала «Справжня Варта», Департамент консульської служби МЗС України розяснив, за яких умов громадянину України може бути відмовлено в перетині кордону до країн ЄС.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments