"Я вам не Дід Мороз!" - Денисюк відмовився від застави, яка є більшою, ніж у Насірова

Понеділок, 12 червня 2017, 14:01
Генерал Станислав Денисюк оголосив про безстрокове голодування в знак протесту проти неправомірних дій "подопічних Матіоса".
"Я вам не Дід Мороз!" - Денисюк відмовився від застави, яка є більшою, ніж у Насірова

Про це йдеться на його сторінці у Facebook, - повідомляє «Справжня Варта».

"Про те, що сьогодні всю ніч (йдеться про ніч з 9 на 10 червня - Ред.), за відсутності адвоката, наді мною цинічно знущалися підопічні Матіоса, ще належить розібратися слідству. Я офіцер, і скаржитися не звик. В умовах найжорстокішого пресингу в ІТТ, коли я позбавлений будь-яких інших варіантів боротися за права людини, мені залишається єдиний спосіб привернути увагу до умов утримання тут. Я оголошую безстрокове голодування", - написав Денисюк.

Генерал вважає суму застави непомірною для себе.

Денисюк: "16 березня ц.р. дружина і тесть Романа Насирова внесли за нього заставу в розмірі 100 млн. гривень. Мені призначили трошки більше. Більше, ніж Насирова, розумієте ?! Склали разом майно сестри, дружини, дітей, племінників - все одно забракло, щоб обгрунтувати - сума то позамежна. Напевно, думали, що я, як Дід Мороз, ось так раз - і дістану з червоного мішка 100 мільйонів .."

Як повідомив адвокат Станислава Денисюка, він звернувся до офісу омбудсмена, де пообіцяли детально вивчити законність затримання генерала.

Як раніше писала «Справжня Варта»,  24 травня поліція з прокуратурою провела наймасштабнішу в історії України спецоперацію.

«Я думаю, що це найбільша антикорупційна операція, яка проходила й триває досі у масштабах країни. Близько 96 мільярдів гривень збитків група виявила. І зараз тут розташований штаб, тому що тут в спеціальному оперативному режимі проходить координація затримань підозрюваних по всій країні», – зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Колишнього голови Харківської ОДПІ Харківської області ДПС Андрія Криволалова було заарештовано з правом внесення застави 4,8 млн. грн. (спочатку було особисте зобов'язання приходити до слідчого).

Екс-главу ГУ Міндоходов в Харківській області Андрія Роздайбіду взяли під варту на два місяці з можлівістю внесення застави в розмірі 11,6 млн гривень.

Екс-голову державної податкової адміністрації у Харківській області Станіслава Денисюка заарештовано на два місяці з можлівістю внесення 100 млн. 320 тис. грн. застави.

Суд відпустив з-під варти екс-заступника начальника харківського облуправління Міністерства доходів і зборів Тетяну Маслову під заставу в 1 мільйон гривень.

Нагадаємо також, що всі затримання відбулися напередодні звіту Генерального прокурора України Юрія Луценка про діяльність ГПУ перед депутатами Верховної Ради, і, на думку експертів, були покликані посилити піар-ефект від виступу генпрокурора у парламенті:

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments