Середній показник підготовки енергетичної системи регіону до опалювального сезону сьогодні становить 35% - Світлична

Понеділок, 19 червня 2017, 12:56
Про це губернаторка заявила 19 червня під час всеукраїнської селекторної наради під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана
Середній показник підготовки енергетичної системи регіону до опалювального сезону сьогодні становить 35% - Світлична

«В області створено штаб з підготовки до опалювального сезону, маємо графік проведення засідань штабу по районах для детального вивчення всіх питань. Підприємства паливно-енергетичного та дорожнього комплексу проводять підготовчі роботи відповідно до графіків», - зауважила Юлія Світлична, - повідомляє «Справжня Варта»

Вона також повідомила, що відсоток оснащення багатоквартирних житлових будинків загальнобудинковими лічильниками в області складає близько 70%. Робота в даному напрямку продовжується.

Говорячи про стан готовності об’єктів житлово-комунального господарства Харківщини до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, Юлія Світлична повідомила, що середній показник виконання заходів із підготовки по регіону сьогодні становить 35%.

Як раніше писала «Справжня Варта»,  субсидії не будуть переглядатися до закінчення опалювального сезону.

Про це заявив Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

«До закінчення опалювального сезону, до 30 квітня, субсидії не будуть переглядатися. Людина навіть з більшою заробітною платою буде платити той розмір, який їй призначено», - підкреслив Міністр.

Також Андрій Рева зазначив, що сім'ї у зв'язку з підвищенням мінімальних заробітних плат не витрачатимуть на комунальні платежі всі зароблені гроші, оскільки субсидії будуть розраховуватися за спеціальною формулою.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments