Школярів з дитячих таборів віддадуть батькам

Понеділок, 19 червня 2017, 14:36
16 червня завершили роботу дитячі заклади відпочинку на базі навчальних закладів Харкова
Школярів з дитячих таборів віддадуть батькам

Як повідомили в Департаменті освіти, у багатьох закладах працювали профільні зміни спортивного, туристсько-краєзнавчого напрямів. Великою популярністю користувалися літні мовні табори: цього року вдосконалювали свої навички в спілкуванні іноземною мовою понад 6 тис. дітей, - повідомляє «Справжня Варта».

У пришкільних таборах було організовано дворазове гаряче харчування, вартість якого становила 20 грн в день. Більше 1,5 тис. дітей пільгових категорій забезпечувалися харчуванням за рахунок міського бюджету. Всього понад 35 тисяч школярів відпочили в пришкільних таборах.

Як раніше писала «Справжня Варта», по Харківській області табори вже готові приймати людей.

702 пришкільних табори розпочали роботу з понеділка, 29 травня, а з 1 червня, як дізналася «Справжня варта», дітей почнуть приймати заміські табори.

Всього в оздоровленні дітей влітку будуть задіяні 744 установи області. З них понад 700 - це пришкільні табори, 28 - стаціонарні, а також табори праці та відпочинку.

Крім того, понад 7 тисяч дітей соціально незахищених категорій зможуть оздоровитися в таборах за межами Харківської області. Кошти на закупівлю путівок було виділено з обласного бюджету.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments