На Харківщині іноземцям розкажуть про атомну бомбу і Миколу Хвильового

Вівторок, 20 червня 2017, 18:19
Англомовні гіди-волонтери готують нові туристичні маршрути відповідно до свого фаху
На Харківщині іноземцям розкажуть про атомну бомбу і Миколу Хвильового

Підготовка 15 нових екскурсоводів здійснюється в рамках проекту «Англійською про Харківщину», - повідомляє «Справжня Варта».

«Учасники проекту «Англійською про Харківщину» готують власні маршрути - кожен за своєю тематикою. Серед них, наприклад, «Історія наукових і ядерних досліджень» від вченого-ядерщика. Також готуються маршрути «Історія медичної освіти», «НЕП у Харкові: торгівля, підприємництво», «Літературний Харків доби Червоного Ренесансу», «З історії українського театру» тощо. У подальшому представники вишів та наукових установ зможуть без перекладача проводити екскурсії Харковом для іноземних гостей, які відвідуватимуть їхні установи», - розповіла координатор проекту Вікторія Склярова.

Проект реалізується ГО «Культурні ініціативи» за підтримки Харківської обласної адміністрації.

У ньому беруть участь студенти, науковці, викладачі харківських вишів, котрі володіють англійською на рівні В1-В2.

Вони проходять тренінги від професійних екскурсоводів та польову практику на об’єктах, які входять до їхніх майбутніх екскурсійних маршрутів.

Як раніше писала «Справжня Варта», пройшла виставка «Харківщина туристична».

«Основна ідея – донести до свідомості якомога більшої кількості громадян те, що Харківщина – це не тільки діловий, промисловий та культурний центр, – розповіла Валентина Холодок, директорка Харківського організаційно-методичного центру туризму, – а й те, що вона є туристичною. І ми впевнені, що той, хто відвідає цю виставку, зробить для себе відкриття. На виставці будуть присутні 120 учасників з багатьох регіонів України».

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments