Моніторинговий комітет Конгресу розглядає стан регіональної демократії в країнах Європи - Світлична/ Фоторепортаж

Сергій Козлов  |  Вівторок, 27 червня 2017, 11:11
Серед інших питань - захист прав людини, планування наступних моніторингових візитів та результати проведення наглядових місій на виборах
Моніторинговий комітет Конгресу розглядає стан регіональної демократії в країнах Європи - Світлична/ Фоторепортаж

Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична, - повідомляє кореспондент «Справжньої Варти».

"Можемо впевнено говорити, що попри поширену у світі антиукраїнську пропаганду ми змогли донести до європейців інформацію про справжній стан справ в Україні. Наша країна безпечна, до нас можна подорожувати, тут можна вести справи, сюди вигідно інвестувати. Це той сигнал, який отримали вже не лише ключові політичні гравці Європи, але й представники регіонів. І проведення на Харківщині такого масштабного заходу за їх участю переконливо свідчить про це, - відзначила губернаторка.

Як раніше писала «Справжня Варта», привітальний лист від Президента України Петра Порошенко було оголошено під час урочистого відкриття засідання Моніторингового комітету Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Як відзначив Президент, "Харківська область – частина української Слобожанщини – має багате історичне минуле. Досить символічно, що засідання відбувається саме в цьому регіоні. Сьогодні Харківщина займає провідні позиції за динамікою економічного розвитку, інвестиційною привабливістю, провадженням інновацій, передових практик та кращих надбань місцевого самоврядування", - повідомляє «Справжня Варта».

27 червня, коли в нашому місті проходить засідання Моніторингового комітету Конгресу регіональних влад Ради Європи.

"Це чіткий сигнал довіри до нас з боку міжнародних партнерів», - наголосила голова ХОДА Юлія Світлична.

За її інформацією, на засідання в Харків прибули делегати з 31 країни Європи.

«Зберуться майже 100 учасників та гостей, з яких 63 представляють регіональну владу європейських країн та є членами Моніторингового комітету Конгресу РЄ», - зазначила керівник області.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments