У мерію Харькова вчергове нагрянули силовики з обшуком

Вівторок, 27 червня 2017, 22:48
У вівторок ввечері до Харківської міськради «завітали» правоохоронці.
У мерію Харькова вчергове нагрянули силовики з обшуком

До мерії під'їхали кілька мікроавтобусів з донецькими номерами, з яких вийшли озброєні силовики в повній екіпіровці, після чого зайшли у будівлю міськради. Цю інформацію підтвердили «Справжній варті» у правоохорониих органах.

Слідчі Генеральної прокуратури за силової підтримки СБУ проводять обшук в кількох департаментах Харківської міської ради в рамках справи про виділення землі за так званою «кооперативною схемою», повідомив журналістам директор департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю міськради Юрій Сидоренко.

«Вони прийшли за три хвилини до закінчення робочого дня – о 16.42. Слідчі Генпрокуратури в супроводі бійців СБУ провели черговий обшук у справі про виділення землі житлово-будівельним кооперативам, – прояснив ситуацію Юрій Сидоренко. – Була постанова суду, ніхто не перешкоджав, ми виконуємо закон, створили умови для роботи».

Силовиків цікавили два департаменти: містобудування, архітектури, генерального плану та діловодства.

ГПУ проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами вчинення службовими особами Харківської міськради кримінальних злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Однією з фігунтів справи є Тетяна Овіннікова – колишня заступник міського голови, а після порушення справи звілнена з посади і переведена у радники. За даними слідства, Тетяна Овіннікова, діючи в складі організованої групи спільно з іншими посадовими особами, сприяла заволодінню земельними ділянками на території Харкова загальною площею 25,1178 га, чим завдала збитків територіальній громаді на загальну суму понад 128,7 млн ​​грн.

Другим фігурантом справи є Сергій Чечельницький, котрий відсторонений від виконання обов'язків на підставі судового рішення. Він числився начальником управління містобудування та архітектури Харківської міської ради і одночасно – заступником директора Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин. Тобто, головним архітектором Харкова. До того активісти виступили з вимогами скасувати бліц-конкурс щодо пам'ятника, котрий завзято просував Чечельницький. 

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments