Гендерна рівність – це не просто модний європейський тренд - Марина Порошенко

П'ятниця, 7 липня 2017, 10:57
Сьогодні ми живемо у європейській державі, де мають з повагою ставитися до кожної особистості – без упереджень, дискримінації і на принципах гендерної паритетності
Гендерна рівність – це не просто модний європейський тренд - Марина Порошенко

На цьому наголосила дружина Президента України Марина Порошенко, відкриваючи Перший міжнародний гендерний форум у Харкові, - повідомляє «Справжня Варта»

«Сьогодні ми живемо у європейській державі, де мають з повагою ставитися до кожної особистості – без упереджень, дискримінації і на принципах гендерної паритетності. Наразі в українському парламенті 12% від загального складу депутатів – жінки. І це найбільша кількість за весь час незалежної України. У середньому по Європі цей показник складає 23%», – підкреслила дружина Президента.

Як вона вважає,  "питання гендерної рівності – це не просто модний європейський тренд, а й інструмент фінансового процвітання та один з невіддільних чинників побудови безпечного і толерантного суспільства»

Як раніше писала «Справжня Варта», дружина Президента України разом з головою ХОДА Юлією Світличною і народним депутатом України Іриною Луценко заявлені серед членів оргкомітету Global Gender Forum.

Ключовими темами для обговорення на форумі обрано сучасні тенденції гендерної проблематики в Україні та Європі, гендерне питання в період збройних конфліктів, участь жінок та чоловіків у прийнятті управлінських та громадських рішень.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments