На Харківщині пройшло свято «першого снопа» (ФОТО)
Середа, 12 липня 2017, 08:05
Святкове дійство на честь початку збору врожаю пройшло у Первомайському районі Харківської області 11 липня
Як повідомляє с місця подій кореспондент «Справжньої Варти», у святі взяли участь голова РГА Володимир Павленко, голова райради Володимир Татаренко та директор СТОВ «Україна Нова» Микола Тарасенко.




Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments
































