Обмежено рух на ділянці Григоренка - Харківських Дивізій

Четвер, 27 липня 2017, 09:01
Це пов'язано з реконструкцією пр. Московського.
Обмежено рух на ділянці Григоренка - Харківських Дивізій

Рух транспорту по пр. Московському, на ділянці від пр. Петра Григоренка до вул. Харківських Дивізій, буде заборонений з 9:00 до 21:00 27 та 28 липня, - повідомляє «Справжня Варта»

З 9:00 до 21:00 27 липня рух транспорту по пр. Московському, на ділянці від пр. Петра Григоренка до вул. Харківських Дивізій в бік бул. Богдана Хмельницького, буде організований зустрічною смугою.

З 9:00 до 21:00 28 липня рух транспорту по пр. Московському, від вул. Харківських Дивізій до пр. Петра Григоренка в бік пр. Льва Ландау, також здійснюватиметься смугою зустрічного напрямку.

Крім того, з 9:00 до 21:00 27 та 28 липня на пр. Московському, на ділянці від пр. Льва Ландау до вул. Харківських Дивізій при русі в бік вул. Харківських Дивізій, а також по вул. Харківських Дивізій, на ділянці від пр. Московського до вул. Садовопаркової, буде заборонений рух тролейбусів.

27 липня тролейбус №13 курсуватиме так:

- з 9:00 до 15:00: парк «Зустріч» - пр. Героїв Сталінграда - пр. Льва Ландау - пр. Московський - вул. Броненосця «Потьомкін» - ст. м. «Захисників України»;

- з 15:00 годин до 21:00: ст. м. «Захисників України» - вул. Броненосця «Потьомкін» - пр. Московський - пр. Льва Ландау - пр. Героїв Сталінграда - парк «Зустріч» - вул. Харківських Дивізій - пр. Московський - вул. Броненосця «Потьомкін» - ст. м. «Захисників України».

28 липня при русі в бік пр. Петра Григоренка тролейбус №13 курсуватиме так: парк «Зустріч» - вул. Харківських Дивізій - пр. Московський - бул. Богдана Хмельницького - пр. Героїв Сталінграда - пр. Льва Ландау - пр. Московський - вул. Броненосця «Потьомкін» - ст. м. «Захисників України» - вул. Броненосця «Потьомкін» - пр. Московський - вул. Харківських Дивізій - парк «Зустріч».

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments