Волонтери намалювали казкову картину для хворих дітей

Понеділок, 21 серпня 2017, 19:06
Тепер діти можуть розглянути картину і пограти з іграшками, які стоять в холі Харківської міської дитячої клінічної лікарні №24
Волонтери намалювали казкову картину для хворих дітей

Це новий спільний проект «Світ у фарбах», який реалізують волонтери Єврейського культурного центру «Бейт Дан» за підтримки Американського єврейського об'єднаного розподільчого комітету «Джойнт», Всеукраїнської волонтерської мережі «Volunteer Community» і Харківської міської ради, - повідомляє «Справжня Варта»

Як зазначила сьогодні, 21 серпня, заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, на стенді будуть стояти дитячі роботи, які вже зараз можуть приносити батьки.

Також в планах міської ради - запросити в дитячі лікарні аніматорів, які б читали дітям книги перед відвідуванням лікаря.

«Читання казки - це комунікаційна технологія, яка дарує дитині багато позитивних моментів. Норвежці впровадили такий проект: вони зібрали дітей, які залишилися без батьків і вели асоціальний спосіб життя, і читали їм вголос книги. Потім діти читали книги один одному і змінювалися на очах. Змінювався їх спосіб мислення, а це вплинуло на їхній спосіб життя, на майбутнє. І для нас, в епоху гаджетів, коли багато дітей навіть не тримали в руках паперову книгу, це дуже важливо. Харків - місто креативних людей, і ми будемо робити наших дітей щасливішими і дарувати їм нові позитивні емоції», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Художники Марина Коган і Олександр Бондаренко розповіли, що діти підходили і розглядали картину ще в процесі її створення. На картині зображені літаючі звірі, і діти вже вибрали улюблених.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments