Місто планує оновити комунальну техніку для вивозу сміття

Середа, 23 серпня 2017, 17:39
Оновлення на протяхі 2018 року повинно бути повним
Місто планує оновити комунальну техніку для вивозу сміття

За задумами міських чиновників, воно повинно охопити сміттєвози, бункеровози. Крім того, у всіх дворах встановлять нові контейнери, - повідомляє «Справжня Варта»

Так, для міста закупили вісім нових сміттєвозів марки «Ford», чотири бункеровози для вивезення контейнерів і два телескопічних навантажувачі нового покоління марки «Manitou» французького виробництва. Зокрема, Харків став єдиним містом в Україні, де буде працювати сміттєвоз з функцією миття контейнерів. Поки закупили один такий автомобіль, а наступного року придбають ще дві машини.

Директор профільного комунального підприємства «Комплекс з вивезення побутових відходів» Фазіль Аббасов повідомив, що  зараз технопарк КП «КВПВ» оновлено на 50%. У 2018 році планується придбати ще 25 сміттєвозів, 10 бункеровозів і 3 тис. нових євроконтейнерів. 2 тис. контейнерів уже замінили, до кінця року встановлять ще тисячу, а в наступному році повністю оновлять всі ємності для збору сміття. У тому числі в дитячих садках, школах і лікарнях.

«Впроваджується нова логістика прибирання міста. На підприємстві переходять на нові IT-технології, нове програмне забезпечення для ефективного обліку роботи техніки, щоб формувати план роботи водійського складу і забезпечити чистоту у дворах Харкова», - сказав Фазіль Аббасов.

Як раніше писала «Справжня Варта», Кабмін підтримав Юлію Світличну у будівництві сміттєпереробного заводу у Дергачах.

Будівництво такого комплексу дозволить поліпшити санітарно-епідеміологічний стан м. Харкова, Дергачівського, Харківського та Золочівського районів Харківської області.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments