Як ремонтують дороги на Харківщині. Дорожники відзвітували про свою роботу/ Фотозвіт

Середа, 30 серпня 2017, 14:09
Продовжуються ремонтні роботи на дорозі Київ - Харків - Довжанський. Триває укладання асфальтобетону на виїзді з Ізюму в бік Харкова
Як ремонтують дороги на Харківщині. Дорожники відзвітували про свою роботу/ Фотозвіт

«Ми продовжуємо ремонтні роботи на дорозі Київ - Харків - Довжанський. Так, зараз триває укладання асфальтобетону на виїзді з Ізюму в бік Харкова. Це близько 4 км на одній ділянці. А також працюємо в районі 601-го км дороги. Крім того, планується ремонт Граківського шляхопроводу», - зазначив заступник начальника САД в Харківській області Михайло Богатир, - повідомляє «Справжня Варта»

Михайло Богатир також повідомив про завершення робіт на першій ділянці автодороги Харків - Зміїв - Балаклея - Горохуватка. Також завершено роботи на дорозі Коломак - Водяне - Різуненкове.

Тривають роботи на дорогах Мерефа - Зміїв, Мерефа - Лозова - Павлоград, Краснокутськ - Богодухів, Фартушне - Цапівка - Гуринівка, Лозова - Близнюки - Барвінкове - Велика Комишуваха.

«На дорозі Мерефа - Зміїв відфрезеровано 2,2 км покриття, готуються під улаштування асфальтобетону. Тривають ремонтні роботи на автомобільній дорозі Мерефа - Лозова - Павлоград. Тут ми закінчили роботи з укладання нижнього шару дороги на ділянці 7,3 км у Зміївському і перейшли до Первомайського району», - зазначив Михайло Богатир.

Також минулого тижня відфрезеровано покриття на ділянці 1,4 км дороги Краснокутськ - Богодухів (від Губарівського шляхопроводу до району села Полкова Микитівка). Триває ремонт дороги в селищі Хорошеве Харківського району - укладено 2 км асфальту. Крім того, на автодорозі Харків - Вовчанськ розпочато підготовчі роботи перед укладанням асфальтобетону - відфрезеровано 4 км.

«Триває ремонт Губарівського шляхопроводу в Богодухівському районі. На цьому тижні буде підписаний договір з підрядником, який виграв тендер з ремонту шляхопроводу в селищі Пісочин», - повідомив Михайло Богатир.

За даними заступника директора з ремонту та утримання автошляхів ДП ​​«Харківський облавтодор» Віталія Мачули, на цьому тижні підприємство проводило ремонти коштом місцевих бюджетів в Кегичівському, Первомайському, Балаклійському, Красноградському, Ізюмському, Печенізькому, Золочівському та Богодухівському районах. На наступному тижні розпочнуться ремонтні роботи в Барвінківському районі.

«Що стосується робіт з експлуатаційного утримання коштом держбюджету - було виконано близько 5 тис. кв. м ямкового ремонту, використано близько 600 тонн асфальтобетону. Переважно це напрямки Київ - Харків - Довжанський у бік Ізюму, Харків - Липці, Наталине - Зачепилівка і низка інших доріг місцевого значення», - перерахував Віталій Мачула.

Як раніше писала «Справжня Варта», фінансування ремонту доріг на Харківщині збільшать на 87 млн. грн.

Збільшення стало можливим за рахунок додаткових коштів, які надійдуть у бюджет області.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments