Форум у Харкові є одним з драйверів сценарію успішного розвитку нашої європейської держави - Президент

П'ятниця, 22 вересня 2017, 11:04
Харківський форум є платформою для відкритого діалогу між владою та бізнесом
Форум у Харкові є одним з драйверів сценарію успішного розвитку нашої європейської держави - Президент

Такі акценти зробив Президент України Петро Порошенко в привітанні до учасників і гостей IX Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», - повідомляє «Справжня Варта».

Петро Порошенко: "Уже традиційний щорічний Форум є найвагомішим економічним заходом на Сході України, який збирає велику кількість керівників органів влади, експертів, дипломатів, представників міжнародних організацій та фондів. Кожного року він відкриває перед бізнесом можливості для пошуку нових інвестиційних та торговельних партнерів.

Харківський форум є платформою для відкритого діалогу між владою та бізнесом, для встановлення контактів між інвесторами та підприємствами, що шукають фонди для впровадження інноваційних ідей та розширення виробництва.

Як я вже зазначав у цьогорічному Посланні до Верховної Ради України, сценарій розвитку нашої держави – «Успішна європейська Україна успішних українців». І я впевнений, що Форум є одним з драйверів впровадження цього сценарію в життя.

Бажаю всім ефективної роботи, активного обміну думками та досвідом».

Як раніше писала «Справжня Варта», пленарне засідання IX Міжнародного економічного форуму  «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» розпочалося 22 вересня о 10:00. Місце проведення – традиційне: готель «Premier Palace Hotel Kharkiv» (пр. Незалежності, 2).

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments