Між Харківщиною та Польщею - співпраця на всіх рівнях - Карчевський - Світличній

Субота, 14 жовтня 2017, 09:01
Маршал Сенату Республіки Польща висловив задоволення тим, як розвиваються відношення між Польщею і нашим регіоном
Між Харківщиною та Польщею - співпраця на всіх рівнях - Карчевський - Світличній

Про це Станіслав Карчевський заявив під час зустрічі з головою Харківської ХОДА Юлією Світличною, - повідомляє «Справжня Варта»

Карчевський: «Я радий, що між Харківською областю та Польщею гарні стосунки. Це співпраця на рівні бізнесу, районів, на рівні регіону і воєводства. Ми дуже задоволені з цього приводу і будемо намагатися розвивати та покращувати ці стосунки. Я думаю, що співпраця щоразу може виходити на найвищий рівень»

За словами Карчевського, показники зростання в нашому регіоні «гідні подиву».

«Крім того, заслуговує на особливу повагу те, як вам вдалося вирішити питання, пов’язані з безпекою в регіоні. Польща та польський уряд вважають, що безпека – це найвищий пріоритет. Ми підтримуємо Україну і будемо надалі підтримувати. Польща буде заохочувати інші європейські країни до утримання санкцій проти Росії - аж доки не будуть виконані Мінські домовленості», - запевнив маршал Сенату Республіки Польща.

Як відзначила Юлія Світлична, «у 2014 році частина Харківської області була в зоні АТО, але сьогодні це повністю спокійний регіон. І тут, на сході країни, ми зберігаємо європейський мир. Дійсно, у тяжкі часи саме Польща надала нам вагому підтримку на геополітичній арені, захищаючи інтереси України, боронячи її суверенітет. Дякую за таку чітку позицію. Нам, як східному регіону, це надзвичайно важливо».

Як раніше писала «Справжня Варта», Станіслав Карчевський перебуває з візитом в Харківській області 13 жовтня. Він відвідає Військово-медичний клінічний центр Північного регіону та Українсько-польський меморіал жертвам тоталітаризму.

Першим пунктом у програмі візиту маршала Сенату Республіки Польща стала зустріч з головою ХОДА. Головними темами для обговорення стали питання співпраці між Харківщиною та Польщею, а також безпеки.

Також раніше  Карчевський зустрівся з головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм. Політики говорили, зокрема, про пункти перетину кордону між обома державами, про так званий План Маршала для України та про двосторонні ініціативи.

А до цього він пролобіював збільшення фінансової допомоги для «Польського радіо» у Львові.

Він не виключив, що кошти зможуть використати також і полонійні мас-медіа.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments