З'явилися нові дані про стан постраждалих у ДТП на Сумській 18 жовтня

Четвер, 19 жовтня 2017, 11:01
Постраждало не шестеро, а семеро
З'явилися нові дані про стан постраждалих у ДТП на Сумській 18 жовтня

Про це повідомив заступник головного лікаря Харківської міської клінічної лікарні швидкої і невідкладної медичної допомоги ім. проф. О.І. Мещанінова  Андрій Козаченко, - повідомляє «Справжня Варта».

Четверо людей були доставлені каретами «швидкої допомоги», двоє звернулися самі і одна - під конвоєм на огляді.

Всі постраждалі, кого привезли на швидкій, були госпіталізовані і знаходяться в лікарні на даний момент. Всі, хто звернулися самі, - це водій «Volkswagen Touareg» та пасажир «Lexus» - були оглянуті, їм надали амбулаторну допомогу, їхній стан визнали як задовільний, від госпіталізації вони відмовилися, стаціонарного лікування не потребували.

Андрій Козаченко зазначив, що в лікарні знаходяться три жінки і один чоловік, у них є поєднані травми, ушкодження голови, в тому числі головного мозку, грудної клітки, черевної порожнини і скелетні травми. Двоє людей - це дві сестри 25 і 27 років, які знаходяться у важкому стані, стан ще двох постраждалих оцінюється як середньої тяжкості. Заступник головного лікаря зазначив, що у них немає пошкоджень внутрішніх органів, які вимагали б операцій, але є пошкодження головного мозку і скелетні травми.

Як раніше писала «Справжня Варта», поліція повідомила імена постраждалих у ДТП на Сумській увечорі 18 жовтня.

Список громадян, потерпілих під час резонансного ДТП в центрі Харкова, особи яких вже встановлені.

Нагадаємо, що зіткнулися автомобілі Lexus RX 350 і Volkswagen Touareg. Lexus прийняв удар в бік, врізався в стовп, перекинувся і вилетів на тротуар, де зім'яв пішоходів. За словами очевидців, загинули п'ятеро людей, ще шестеро постраждали.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments