Олені святого Миколая знову понесуть подарунки до дітей з «сірої зони»

Неділя, 12 листопада 2017, 17:30
В Харкові знову стартує благодійна акція «Олені Святого Миколая», в межах якої діти з прифронтових територій отримають подарунки до зимових свят.
Олені святого Миколая знову понесуть подарунки до дітей з «сірої зони»

За даними волонтерів АКЦентру, в прифронтовій cмузі Донецької області постійно перебуває близько 10 000 дітей, у прифронтовій зоні Луганщини – близько 4 000.

«І саме для цих дітей, що мешкають на кордоні з війною, ми хочемо зробити свято, – зазначають волонтери,– як і минулого року. Але тепер дітей і населених пунктів в оленячому маршруті буде ще більше. Бо ми протягом минулого року, своєю мобільною бригадою приїздили до них у гості, робили майстер-класи, ігри, фестивалі, познайомилися, а з багатьма – і подружилися».

В межах акції «Олені Святого Миколая» діти пишуть свої побажання волонтерам, а ті свою чергу оприлюднюють список їхніх бажань. Згодом всі охочі зможуть зробити адресний подарунок якісь конкретній дитини, виповнивши тим самим її святкову мрію. До речі, вже почали надходити перші побажання. Наприклад, одна дитина хоче футбольного м’яча та щоб «не стріляли», а інша – щоб потішили подарунком її братика.

comments powered by HyperComments