Юлія Світлична привітала молодих вчених Харківщини з присудженням премій Президента України

П'ятниця, 5 січня 2018, 18:17
13 молодих науковців-харків’ян отримали премії Президента України.
Юлія Світлична привітала молодих вчених Харківщини з присудженням премій Президента України

Про це губернатор Харківщини написала на своїй сторінці у Фейсбуці. 

Юлія Світлична привітала молодих вчених з визнанням на державному рівні та побажала натхнення та успіхів у подальшій науковій роботі.

«Сподіваюся, премії Президента стануть гарним мотивом для подальшої роботи та розвитку, - звернулася керівник області до учасників зустрічі. - Харківська область має наукові традиції, вона дала Україні та світу багато відкриттів та винаходів. Тут працювали три Нобелівські лауреати. Але ми маємо не тільки наукове минуле, а й великий потенціал. Саме ви - майбутнє Харківської області. Ваші наукові здобутки дадуть нам можливість впроваджувати інноваційне виробництво, розвивати економіку та пишатися не тільки минулим, а й сьогоденням харківської науки».

У ході зустрічі Юлія Світлична обговорила зі вченими можливості для розвитку науки, які сьогодні є на Харківщині. Зокрема, можливості участі у міжнародних проектах у рамках Харківського університетського консорціуму, а також проекти, які реалізуються Радою молодих вчених при ХОДА.

«У минулому році Рада провела багато наукових заходів, серед яких - міжнародний форум USERN, на якому ми вітали видатних науковців зі всього світу. Такі заходи - одна з можливостей заявити про себе», - зазначила керівник області.

Вона також порушила питання популяризації науки серед молоді та запросила вчених долучитися до роботи, яку проводить у цьому напрямку ХОДА.

«Наука може бути цікавою і дає змогу зробити свій внесок у розвиток світу - це потрібно донести поколінню, що підростає. Для цього ми, зокрема, організували пересувну наукову виставку Ландау-центра, яка подорожує навчальними закладами області», - розповіла Юлія Світлична.

comments powered by HyperComments