У Харкові відбудеться Вікімарафон

Четвер, 25 січня 2018, 11:06
27 та 28 січня дописувачі української Вікіпедії з Харкова збирають всіх, хто хоче навчитись новому і з користю для себе, і для світу провести час, а також разом відсвяткувати день народження найбільшої енциклопедії українською мовою.
У Харкові відбудеться Вікімарафон

Про це повідомляють організатори заходу на сторінці у Фейсбуці.

"З цієї нагоди Громадська організація «Вікімедіа Україна» проводить всеукраїнський Вікімарафон до 14-річчя української Вікіпедії, участь в якому можна взяти протягом 27–30 січня з будь-якого місця планети або під час вікізустрічей у різних містах, містечках та селах України, зокрема, і в Харкові", - йдеться у повідомленні.

Під час Вікімарафону учасники заходу писатимуть нові статті до української Вікіпедії. Досвідчені редактори Вікіпедії з радістю допоможуть всім, хто ніколи не намагався зробити хоч якесь редагування у ній, створити першу в своєму житті статтю.

Захід відубуватиметься 27 та 28 січня 2018 року з 11 до 16 години у Харківській державній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка (пров. Короленка, 18), в Інтернет-центрі (к. 14).

Організатори попереджають: бажано взяти з собою ноутбук, але якщо такої можливості немає, можна буде скористатися комп`ютером бібліотеки. Усі учасники Вікімарафону отримають пам'ятні вікісувеніри. Бажано зареєструватись у Вікіпедії заздалегідь.

comments powered by HyperComments