Від Помаранчевої революції та до Революції Гідності голос отця Віктора не давав нам втратити надію - Світлична

Четвер, 15 лютого 2018, 15:43
Юлія Світлична передала державну нагороду настоятелю Храму Іоана Богослова УПЦ Київського патріархату отцю Віктору Маринчаку.
Від Помаранчевої революції та до Революції Гідності голос отця Віктора не давав нам втратити надію - Світлична

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

Він отримав орден «За заслуги» ІІ ступеня. 

Губернатор Харківщини Юлія Світлична провела зустріч із духівником Харківського Євромайдану, вона привітала його та парафіян храму із Стрітенням та зазначила, що усі чекають від цього християнського свята світлої перемоги. 

 Також вона від імені Петра Порошенка передала орден отцю Віктору Маринчаку і подякувала йому за заслуги перед Вітчизною. 

«Це визнання особистого, дуже нелегкого, але світлого шляху світлої людини. Ми з впевненістю можемо сказати, що отець Віктор – це голос сумління, який нас завжди підтримує. Це людина, яка налаштовує нас на пізнання, запалює в наших серцях надію та віру в краще. Це особливо важливо у важкі часи, - сказала голова ХОДА. - Від Помаранчевої революції та до Революції Гідності – впродовж усього цього часу – голос отця Віктора не давав нам втратити надію. Ви є уособленням патріотизму. Упевнена, що ваша духовна та освітянська справа виховає ще не одне покоління справжніх людей і справжніх патріотів».

comments powered by HyperComments