Заради міжнародного футболу в Харкові змінять транспортну логістику

Вівторок, 20 лютого 2018, 20:14
21 лютого у Харкові відбудеться футбольний матч міжнародного формату між командами «Шахтар» і «Рома».
Заради міжнародного футболу в Харкові змінять транспортну логістику

Увечері буде перекрито рух транспорту по прилеглих до стадіону «Металіст» вулицях. Заборона діятиме з 19:00 21 лютого до 00:30 22 лютого. Перекриваються вулиці Молочна – на ділянці від Московського проспекту до проспекту Гагаріна, Храмова, Державінська, Плеханівська – на ділянці від Молочної до Польової, а також провулок Власівський.

На цей період рух автобусів буде організовано таким чином:

- автобуси №68е і 232е змінять кінцеву зупинку і будуть робити висадку і посадку пасажирів на зупинці «Ст. м. «Проспект Гагаріна»;

- автобус №260е: скоротить шлях прямування і змінить кінцеву зупинку в такий спосіб: вул. Плеханівська - ст. м. «Завод ім. Малишева»; висадка і посадка пасажирів здійснюватиметься на зупинці «Ст. м. «Завод ім. Малишева».

Інші автобуси об'їжджатимуть закриті вулиці наступним чином:

- автобус №11е: вул. Вернадського - вул. Малом'ясницька - пр. Гагаріна - пл. Героїв Небесної Сотні - пр. Московський і далі за маршрутом;

- автобус №211е у напрямку до вул. Академіка Павлова: вул. Гольдбергівська - пров. Молчанівський - пр. Гагаріна - вул. Вернадського - Гімназійна набережна - пр. Московський і далі за маршрутом; у напрямку до вул. Гольдбергівської: пр. Московський - Гімназійна набережна - вул. Вернадського - пр. Гагаріна - вул. Гольдбергівська і далі за маршрутом;

- автобус №231е: пр. Московський - вул. Академіка Павлова і далі за маршрутом;

- автобус №244е: пр. Московський - вул. Польова і далі за маршрутом;

- автобус №251е: пр. Московський - вул. Богдана Хмельницького - пл. Захисників України - пр. Московський - вул. Польова - вул. Плеханівська і далі за маршрутом.

Також з 19:00 21 лютого до 00:30 22 лютого буде заборонено рух трамваїв по вул. Плеханівській, на ділянці від вул. Молочної до вул. Молодої Гвардії. Трамваї маршруту №5 курсуватимуть так: розворотне коло «вул. Одеська» - пр. Героїв Сталінграда - вул. Морозова - пр. Московський - пл. Конституції - пл. Павлівська - пл. Сергіївська - вул. Полтавський Шлях - вул. Євгена Котляра - розворотне коло «Південний вокзал»; у зворотному напрямку: розворотне коло «Південний вокзал» - вул. Євгена Котляра - вул. Полтавський Шлях - пл. Сергіївська - пл. Павлівська - пл. Конституції - пр. Московський - вул. Кошкіна - вул. Плеханівська - вул. Польова - вул. Молодої Гвардії - вул. Плеханівська - вул. Морозова - пр. Героїв Сталінграда - розворотне коло «вул. Одеська».

Крім того, Харківський метрополітен працюватиме до 1:00 22 лютого. Автобусні перевізники також забезпечать роботу пасажирського автотранспорту від станцій метро за основними напрямками до 1:00 22 лютого.

comments powered by HyperComments