У Харківських вишах навчатимуться бразильці

П'ятниця, 23 лютого 2018, 17:09
Найбільший інтерес бразильска сторона має до вишів інженерно-технічної спрямованості.
У Харківських вишах навчатимуться бразильці

Про це мова йшла під час  круглого столу за участю заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева та Посла Бразилії в Україні Освальдо Біато, передає прес-служба ХОДА. 

«Відомо, що Харківщина є центром освіти та науки в Україні. Потенціал наших вишів дозволяє надавати конкурентний рівень освітніх послуг не тільки українцям, а й громадянам багатьох країн світу. І саме на Харківщині навчається найбільша кількість іноземних студентів в Україні, - зазначив Анатолій Бабічев. - Ми будемо раді розширенню географії наших абітурієнтів. Обласна адміністрація готова сприяти та надавати можливу організаційну підтримку розвитку співробітництва між нашими вишами та Федеративною Республікою Бразилія».

Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні Освальдо Біато, у свою чергу, зазначив, що співпраця в галузі освіти, дійсно, є дуже актуальною для бразильської сторони.

«У Бразилії є тенденція до збільшення кількості студентів у вищих навчальних закладах, і вони просто не мають можливості приймати усіх охочих. Якщо 20 років тому в нас було 1 млн студентів, зараз - 12-14 млн, - зазначив Освальдо Біато. – Нам відомо, що у Харкові є міцна наукова та освітня база. Найбільший інтерес ми маємо до вишів інженерно-технічної спрямованості. Також вивчімо можливість навчання за напрямками хімії, біології, медицини», - розповів Освальдо Біато.

Раніше ми повідомляли, що цього тижня відбулися зустрічі керівника області Юлії Світличної з Послом ЄС Хюгом Мінгареллі, Послом Італії Давіде Ла Чечиліа та Директором ЄБРР в Україні Шевкі Аджунером. Усі вони принесли гарні результати: з Директором ЄБРР були обговорені проект з оновлення харківського електротранспорту та можливості кредитування малого бізнесу в регіоні, а з Послом ЄС Юлія Світлична домовилася про участь європейських інституцій  у створенні нового онкокомплексу.

comments powered by HyperComments