Триває засідання суду у справі ДТП на Сумській: адвокат Дронова вимагає відводу судді

Вівторок, 27 лютого 2018, 13:42
27 лютого Київський районний суд Харкова продовжив розгляд справи резонансної ДТП на Сумській.
Триває засідання суду у справі ДТП на Сумській: адвокат Дронова вимагає відводу судді

Сьогодні суд має оприлюднити обвинувальний акт.

Засідання розпочалося близько 12.30. Одна з потерпілих у результаті ДТП бере участь у розгляді справи за допомогою відеоконференції (під час засідання 19 лютого Анна Комар заявила, що не може з'явитися на судове засідання і попросила про можливість відеоконференції. Суддя її прохання задовільнив).

Обвинувачені водії Геннадій Дронов та Олена Зайцева присутні у залі суду, як і їхні адвокати, прокурори, потерпілі. 

Адвокат Геннадія Дронова подав клопотання з приводу можливості тримати обвинуваченого не "у клітці", а посадити його поряд. Проте суддя у клопотанні відмовив. Сергій Перепелиця вимагає відводу судді. 

Нагадаємо, 18 жовтня о 20.45 на перехресті вулиці Сумській і пер.Мечнікова зіткнулися автомобілі Lexus RX 350 і Volkswagen Touareg. На місці загинули п'ятеро людей, шестеро - госпіталізовані. Через кілька днів померла ще одна постраждала в аварії.

Київський районний суд Харкова 20 жовтня обрав для 20-річної водиетль Lexus Олени Зайцевої запобіжний захід у вигляді утримання під вартою (60 діб без права внесення застави). 8 листопада той же суд прийняв рішення взяти під варту другого учасника аварії - Геннадія Дронова - на 42 діб (без можливості внесення застави). Пізніше запобіжний захід був продовжений обом учасникам аварії. 

Підготовче засідання суду у справі ДТП на Сумській розпочалося 6 лютого. 7 лютого Київський районний суд Харкова переглядав запобіжний захід для підозрюваних Зайцевої та Дронова. Він був продовжений до 7 квітня. 

comments powered by HyperComments