Нас лякали, що Харків буде затягнутий у війну, але ми зараз живемо в спокої - Світлична

Середа, 28 лютого 2018, 16:25
28 лютого голова ХОДА відвідала Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Нас лякали, що Харків буде затягнутий у війну, але ми зараз живемо в спокої - Світлична

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

Керівник області звернулася до майбутніх державних управлінців. Вона зазначила, що майбутнє - у їхніх руках. 

«Шановні магістри, все - у ваших руках, - сказала Юлія Світлична. - Ми можемо мати гарну державу, ми можемо впевнено дивитися в майбутнє, тому що кожного дня робитимемо все задля того, щоб наша держава жила якісніше, спокійніше та розвивалася».

Голова ХОДА відзначила, що великою мірою саме завдяки завзятості, професіоналізму, патріотичності, принциповості та наполегливості державних службовців і діячів, які відстоюють кожного дня державну справу, Харківська область сьогодні задає тон усім регіонам України.

«Нам довелося відстоювати регіон у найбільш тяжкі часи. Тоді ми всі разом - уся область, усі 3 мільйони жителів, кожен - на своєму місці - робили свою справу. Нас лякали, що Харків буде затягнутий у війну, але ми зараз живемо в спокої. Нам казали, що економіка Харківської області буде нікому не потрібна, але наша промисловість зростає вже другий рік поспіль. Жоден іноземний інвестор не вийшов з Харківської області, навпаки - ми залучаємо інвестиції. Нас лякали, що іноземні партнери відвернуться від нас, але ми проводимо тут заходи європейського рівня, до нас приїздять перші лідери європейських держав», - наголосила Юлія Світлична.

28 лютого дипломи ХарРІ НАДУ отримали 458 магістрів, що здобували освіту на двох факультетах - публічного управління та адміністрування й соціально-економічного управління. 

Раніше ми повідомляли, що губернаторка Харківщини Юлія Світлична привітала з випуском магістрів університету імені Каразіна.

comments powered by HyperComments